Vývoj webov

Korporátne webstránky

Korporátne webstránky sú určené pre malé a stredné firmy, ktoré potrebujú kvalitnú online prezentáciu.

  • Kladieme dôraz na použiteľnosť (usability) a hlavne funkčnosť vytváraných webov.
  • Sme puntičkári, preto očakávajte do posledného pixelu prepracovaný design.
  • Používame najnovšie technológie a nebojíme sa žiadnej výzvy.
  • Pomôžeme Vám nastaviť obsah stránky tak, aby bol zaujímavý pre google a cieľovú skupinu.
  • Spustením stránky nekončíme - support a proaktívny prístup k ďalšiemu rozvoju stránky sú u nás samozrejmosťou.

Responzívny web design

Počet používateľov vlastniacich mobilné zariadenie s prístupom na internet neustále narastá, preto návštevníkov z mobilu či tabletu už nemôžete ignorovať. Vytvoriť webstránku a samostatnú mobilnú aplikáciu môže byť finančne náročné.

Responzívny web design vyhodnocuje parametre zariadenia a následne automaticky prispôsobuje rozlíšenie stránky, veľkosť obrázkov, rozmiestnenie prvkov, či samotný text. Zároveň zohľadnuje fakt, že mobil / tablet ovládate prstom, preto upravuje umiestnenie a veľkosť navigačných prvkov.

Výhody responzívného web designu:

  • Responzívne stránky majú spravidla jednoduchší design, preto sa načítavajú rýchlejšie.
  • Čitateľnosť textov bez zoomovania
  • Jedna verzia obsahu pre všetky zariadenia zabezpečí jednoduchšiu správu.
  • Google zvýhodňuje "mobile friendly" stránky tak, že ich uprednostňuje vo výsledkoch vyhľadávania na mobilných zariadeniach

Enterprise web development

Niektorým spoločnostiam nestačí "klasická" online prezentácia. Požadujú enterprise riešenie postavené na mieru a individuálny prístup.

Medzi najčastejšie požiadavky patria katalóg produktov, platobné systémy, napojenie na účtvníctvo, napojenie na interné riadiace systémy, spracovanie multimediálneho obsahu, ...

Marketingové landing stránky

Platíte pravidelné online kampane, ktorými sa snažíte dostať zákazníkov na stránku? Chcete aby sa návštevníci zaregistrovali, nakúpili produkty, prípadne urobili inú aktivitu? Pre zvýšenie miery konverzií odporúčame ľudí z kampaní posielať na tzv. landing stránky.

Landing stránky sú špeciálne podstránky vyrobené za účelom zvýšenia miery konverzií. Väčšinou sú to veľmi jednoduché podstránky, s minimom informácií, sústreďujúce sa iba na želanú aktivitu návštevníka.

Animácie a Efekty

Dnešný, moderný používateľ webu očakáva pri surfovaní istú mieru hravosti spojenej s interaktivitou. Dosiahnete ju vďaka animáciam / efektom, ktoré viete do stránky šikovne implementovať. Najčastejšie sa používajú rôzne "hover" efekty pri aktívnych prvkoch stránky, prípadne preload efekty pri načítavaní / vykresľovaní obsahu.

Kontaktujte nás