Section
Development

Development

Naspäť

Programovanie

Firemné webstránky

Firemné webstránky

Webstránka je miesto, kde najčastejšie stretávate Vašimi potenciálnymi zákazníkov. Jej kvalita sa meria schopnosťou dosahovať stanovené ciele, tzv. konverzie. Obchodná prezentácia má predávať / prezentovať produkty, informačná má priniesť komplexné informácie na jednom mieste a v atraktívnej forme. Tvorbu web stránky vždy podriaďujeme splneniu cieľov.

Portály a veľké obsahové weby

Portály a veľké obsahové weby

Väčšinu nášho portfólia tvoria mediálni klienti, ktorí prevádzkujú veľké obsahové weby a portály s biznis modelom postaveným na predaji reklamného priestoru, alebo na predaji digitálneho obsahu. Takéto webstránky majú svoje špecifiká - musia byť vyladené do posledného detailu a zvládať vysokú návštevnosť.

Internetové aplikácie

Internetové aplikácie

Na mieru vyrobené aplikácie podľa požiadaviek klienta, ktoré zefektívňujú procesy, integrujú rôzne systémy, a hlavne prinášajú klientom konkurenčné výhody.

Redakčné systémy

TYPO3 CMS

TYPO3 CMS

TYPO3 je Content Management System (CMS), alebo redakčný systém, ktorý umožňuje jednoduché vytváranie alebo úpravu web stránok bez akýchkoľvek znalostí programovania. Patrí medzi tzv. Open Source systémy, čiže je dostupný bez nutnosti platenia licenčných poplatkov. Odborná TYPO3 komunita systém neustále vyvíja, rozširuje a priebežne aktualizuje.

Contento CMS

Contento CMS

Contento CMS je publikačná platforma novej generácie, postavená na architektúre mikroservisov. Jej základom sú plnohodnotné jednoúčelové aplikácie, ktoré sú použiteľné samostatne, alebo ako súčasť funkčného celku. Pri vývoji aplikácií boli použité najmodernejšie technológie a programátorské princípy, ktoré používajú najväčší hráči na online trhu.

ChceŠ sa realizovať s nami?

Hľadáme nových členov do tímu. Vyber si svoju pozíciu.

Kontaktujte nás

Neviete správne uchopiť online prezentáciu Vašej spoločnosti? Potrebujete konzultáciu alebo audit doterajších aktivít?