Section

DevOps Junior

Naspäť

Náplň práce:

  • Návrh, tvorba, prevádzka, monitoring a support multiserverových systémov šitých na mieru zákazníka,
  • Manažment cloud infraštruktúry,
  • Tvorba CI/CD prostredia,
  • Manažment Git repozitárov,
  • Tvorba automatizačných mechanizmov pre integráciu mikroservisových aplikácií,
  • Implementácia elastickej a server-less infraštruktúry, auto-scaling, lambda services,
  • Provisioning a automatizácia tvorby systémov (Ansible),
  • Spolupráca s developerským tímom pri nasadzovaní nových technológií,
  • Práca s virtualizačnými technológiami (VM Ware, OpenStack, ...).

Pozícia vhodná:

  • študent/absolvent VŠ (informatika)

Požiadavky:

Ponúkame

  • Prácu v priateľskom kolektíve v priateľskej atmosfére.
  • Flexibilnú pracovnú dobu - primárne nás viac zaujíma či máš tasky hotové načas, ako to, kedy a kde si ich urobil.
  • Prácu na zaujímavých projektoch, ktoré väčšinou hýbu slovenským aj zahraničným internetom.
  • Školenia, účasť na odborných konferenciách, možnosti vzdelávať sa a profesne rásť.
  • Pravidelný pitný režim (vieme pracovať aj bez nealka) :-).
  • Bowling, lezenie na umelej stene, lístky na športové a kultúrne podujatia, teambuildingy, ...
  • Možnosť pracovať na trvalý pracovný pomer, alebo faktúrovať.
  • Platové ohodnotenie podľa skúsenosti uchádzača - od 1.500 EUR vyššie.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, prosím pošli nám CVčko a pár viet o sebe na job@efabrica.sk a určite sa Ti obratom ozveme.

Kontaktuj nás

Kontaktujte nás

Neviete správne uchopiť online prezentáciu Vašej spoločnosti? Potrebujete konzultáciu alebo audit doterajších aktivít?